Warsztaty w Popowie 20 października 2018

Tradycyjnie już jesienią nasza Wspólnota wyjeżdża na dzień skupienia do Popowa. Mamy tam swój Skrawek Nieba, w którym możemy oderwać się na chwilę od codzienności. Tym razem nasze spotkanie wyglądało trochę inaczej i poprowadzili je dla nas Jakub i Ewa ze wspólnoty „Głos Pana”.

W pierwszej części, po przywitaniu się i wspólnej modlitwie dziękczynienia i uwielbienia, wysłuchaliśmy katechezy dotyczącej nawrócenia i posługi modlitwą o uzdrowienie. Po obiedzie i uroczystej Mszy Świętej mieliśmy warsztaty, podczas których każdy z nas mógł doświadczyć jak wyjątkowa jest modlitwa o uzdrowienie i skorzystać z doświadczenia posługujących tą modlitwą.

Ten dzień, który na długo pozostanie w naszej pamięci, był okazją do nowego spojrzenia na osobiste nawrócenie, a także funkcjonowanie i posługiwanie we wspólnocie. Wysłuchaliśmy ubogacających konferencji, świadectw i wskazówek do dalszego rozwoju duchowego. Całodniowe spotkanie sprzyjało też wzajemnemu poznaniu się i zacieśnieniu relacji między członkami naszej Wspólnoty.

Zabacz galerię: